Urloplandia

Twoje źródło informacji o ciekawych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

25 lat Eskapady

     W dniu dzisiejszym, t.j. 1 lipca 2016 roku, Biuro Podróży ESKAPADA w Słupsku obchodzi jubileusz 25-lecia. Jak łatwo policzyć wszystko zaczęło się w roku 1991 w dniu 1 lipca

     Pozdrawiamy wszystkich naszych kontrahentów i klientów, których było wiele tysięcy. Trochę zestarzeliśmy się przez te lata, ale również nabraliśmy dużego doświadczenia.

     Obecnie pracujemy w składzie: Grażyna - właściciel, Zbyszek - założyciel, Damian i Marta, która przebywa teraz na urlopie macierzyńskim.

     Oprócz działalności touroperatorskiej (wypoczynek dla dzieci i młodzieży, wycieczki), wysyłamy wielu turystów na wczasy (cały świat), jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą biletów linii promowych i autokarowych, sprzedajemy bilety lotnicze.

     Jesteśmy pomysłodawcą i właścicielem Urloplandii, na której łamach piszemy niniejszy artykuł. W opracowaniu mamy nowatorski system "Speculo vitae", czyli "Lustro Życia", który pozwoli zapisywać historię.

     Ciekawi jesteśmy, jak wyglądać będzie nasza działalność za kolejne 25 lat. Na pewno będziemy czynić starania, aby była ona nowoczesna i spełniała oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Pozdrawiamy: Grażynka, Marta, Damian i Zbyszek.

od lewej: Irek, Damian, Wiesia, Grażynka z małym Tobiaszkiem, Zbyszek i Marta w biurze Eskapady
biuro Eskapady
Grażynka czuwa nad całością
biuro Eskapady
biuro Eskapady
Ładuję stronę