Urloplandia

Twoje źródło informacji o ciekawych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

Viceroy Bali

     Dzisiaj zapraszamy na spędzenie naprawdę luksusowych wczasów. Ten piękny obiekt znajduje się na wyspie Bali, która to wyspa jak wiemy należy do Indonezji. Jadąc do Viceroy zmieniamy nie tylko klimat, który jest krańcowo różny od naszego. Sam pobyt w luksusowych willach wart jest każdych pieniędzy. Również usługi, które ośrodek ten świadczy sprawia, że poczujemy się jak w nierealnym, bajkowym świecie.

     Pięciogwiazdkowy ośrodek Viceroy Bali jest położony wśród wzgórz w miejscowości Ubud. Mieszkamy w luksusowych willach, a każda jest z prywatnym basenem. Z willi, oraz z głównego basenu bez krawędzi rozciąga się piękny, panoramiczny widok na dżunglę. Zabiegi w SPA prowadzone są przez znakomitych fachowców na ciele i duchu . Restauracja CasCades oferuje francuską kuchnię z azjatyckimi specjałami.

     Ośrodek Viceroy Bali usytuowany jest 1 godzinę jazdy od międzynarodowego lotniska Denpasar. Jeśli jednak jesteście zmęczeni długą podróżą z Polski, możecie dolecieć tam śmigłowcem w zaledwie 12 minut.

     Cena dwutygodniowego pobytu dla 2 osób (wynajem komfortowej willi) wraz ze śniadaniem waha się od 30.000 do 50.000 zł. Do tego trzeba doliczyć przelot samolotem z Polski tam i z powrotem, wizyty w restauracjach, drobne wydatki, przyjemności i pamiątki.

     Poniżej zamieszczamy zdjęcia z Viceroy Bali, które mogą wam pomóc podjąć decyzję. A zdjęcia są naprawdę super! Polecamy.

Z.W.

Ładuję stronę