Urloplandia

Twoje źródło informacji o ciekawych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

Tokoriki Island Resort

      Może by tak spróbować pojechać na wczasy trochę dalej niż do Egiptu, czy Tunezji? Oceania czeka na nas. A jak Oceania, to może Wyspy Fidżi?  Wypoczynek w polinezyjskim stylu murowany!

     Wyspa Tokoriki (1,7 x 0,6 km) położona jest w Archipelagu Mamanuca, ok. 40 km na północny-wschód od wyspy Fidżi. Można się tam dostać po 15 minutach lotu hydroplanem lyb śmigłowcem od międzynarodowego portu lotniczego Nadi

     Tokoriki Island Resort to kompleks wypoczynkowy (tylko dla dorosłych) dla osób poszukujących romantyki i zacisznego wypoczynku na rajskich plażach. Składa się z bungalowów, wykonanych z ekologicznych materiałów, z dachami z liści palmowych. Bungalowy rozmieszczono w ogrodzie, w dużej odległości od siebie, co daje gwarancje pełnej intymności i spokoju. Każdy z nich zbudowany jest w polinezyjskim stylu, przypominając miejscowe chaty zwane bura.

     Elegancja i luksusowe udogodnienia zadziwią każdego z turystów. Ciekawostką jest posiadanie pryszniców na zewnątrz bungalowów, które są odkryte i położone na łonie natury.

     Poniżej załączamy zdjęcia tego zachwycającego ośrodka turystycznego, w którym każdy może poczuć się jak na własnej wyspie.

Z.W.

Ładuję stronę