Urloplandia

Twoje źródło informacji o ciekawych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

Terracina i Wyspy Poncjańskie

      Jeśli ktoś mówi, że doskonale zna Włochy, bo był w Rimini to nie wierz w takie opowieści. Włochy są tak zróżnicowane, że można doznać zawrotu głowy. Od pięknych gór, przez pełne zabytków miasta i krainy, wulkany, wyspy, po skaliste i piaszczyste wybrzeża.

     Wczasy i podróże dla całej gamy podróżników: dla spragnionych słońca i morskich kąpieli, włóczykijów, taterników, narciarzy, surferów, żeglarzy, płetwonurków, kajakarzy, kolarzy, piechurów, historyków, miłośników przyrody, muzyki, religii i wielu, wielu innych.

     Przedstawiamy teraz piękne miasto Terracina położone w Środkowych Włoszech nad Morzem Tyrreńskim, na południowy-wschód od Rzymu. Posiada piękne, piaszczyste plaże i wiele zabytków. Niektórzy nazywają ją białą perłą Wybrzeża Tyrreńskiego, inni miastem pełnym tajemnic. Góruje nad nią Świątynia Zeusa z I w. p.n.e. W samym mieście wiele atrakcji; doskonała kuchnia zaspokoi każde podniebienie.

     Niedaleko skaliste, wulkaniczne Wyspy Poncjańskie, które koniecznie trzeba odwiedzić. Przede wszystkim dla wspaniałych widoków, zacisznych plaż i tajemniczych grot.

     Poniżej przedstawiamy zdjęcia miasta i wysp. Czy warto tam pojechać, oceńcie sami.

Z.W.

Ładuję stronę