Urloplandia

Noclegi, atrakcje turystyczne i gastronomia w Polsce - urloplandia.pl

Obcy

      Wiadomo, odwiedzają naszą Ziemię od milionów lat. Opiekują się nami, całą planetą, a nas, ludzi wyhodowali sobie jak my nową odmianę sałaty w ogródku. Ich wizyty nasiliły się podczas, gdy światu zaczęliśmy zagrażać, eksperymentując z bronią atomową.

     Jak wygladają? Co dziwne, nikt ich nie widział, a wszyscy wiedzą jak wyglądają. Wizerunek kosmity przeniknął do naszej świadomości po opublikowaniu ich domniemanych zdjęć po rozbiciu się latającego talerza pod Roswell (USA). Prawda, czy mistyfikacja? Niech każdy oceni wedlug siebie i swoich poglądów.

     Kosmici przeważnie są małego wzrostu, z dużą głową. W dużej głowie znajduje się duży mózg, co jest oznaką wysokiej inteligencji. Uszu nie posiadają, bo nie potrzebują, ponieważ i tak porozumiewają się techniką niewerbalną i czytają w myślach. Poza tym nie słuchają disco polo, a ich muzyka gra im w duszy. Za to mają duże, hipnotyzujące oczy, które są jakby samą źrenicą.  Ich głębia pozwala lepiej widzieć i prawdopodobnie dzięki nim mogą rozumieć innych za pomocą telepatii nie słysząc dźwięków. 

     Nie posiadają uwłosienia, a ich palce są długie i chude, dzięki czemu mają rozwinięty zmysł dotyku. 

     Są naszymi przyjaciółmi i na wskroś znają nasze dobre i złe strony. Zupełnie jak hodowca królików zna doskonale swoją trzódkę.

     Wierzcie sobie, albo nie wierzcie, a my przedstawiamy domniemane wizerunki obcych. Są zadziwiająco podobne.

Z.W.

Ładuję stronę