Urloplandia

Twoje źródło informacji o najciekawszych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

Marina Bay Sands

      Jeśli macie trochę odłożonych pieniążków i chęć spędzenia błogich chwil w luksusie, możecie odwiedzić Singapur, a w nim hotel Marina Bay. Hotel oddany niedawno do użytku został pomyślany w ten sposób, aby w środku dużego miasta spędzić czas tak jak na tropikalnych plażach, nie wychodząc z hotelu.

     Kompleks tworzą trzy 200 metrowe wieżowce, przykryte jednym wspólnym dachem. Ten 340 metrowy dach to największy na świecie podniebny basen mający 150 metrów długości. Krawędź basenu jest jednocześnie krawędzią budynku. Sprawia to niesamowite wrażenie, a widoki stąd się rozciągające na centrum Singapuru i jego szklane wieżowce nie mają sobie równych. Na platformie znajduje się też park z drzewami, restauracje i kluby nocne.

     W hotelu znajduje się również kasyno z 500 stołami do gry i 1.600 automatami, 6 restauracji, Muzeum Sztuki i Nauki w kształcie kwiatu lotosu, kino, dwa teatry i pływające pawilony.

     Trochę się obawiam, ale tych trochę odłożonych pieniążków o których pisałem na wstępie może nie wystarczyć na dłuższy pobyt.

Z.W.

Ładuję stronę