Urloplandia

Twoje źródło informacji o ciekawych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

Koro Sun Resort

     Koro Sun Resort & Spa mieści się na drugiej co do wilelkości  wyspie Fidżi, czyli na Vanua Levu. Dysponuje 43 pięknymi willami, położonymi praktycznie na oceanie. Domki są klimatyzowane, ze wszystkimi wygodami. Nie trzeba się zbytnio trudzić, aby dojść na plażę. Wystarczy wyskoczyć wprost ze swojego tarasu do wody i już pływamy!

     Podczas kąpieli i nurkowania pływamy razem z pięknymi rożnokolorowymi rybkami na jednej z najpiękniejszej z raf koralowych na świecie.

     Bula! To najczęściej spotykane słowo na wyspie. Oznacza "hello!" i tak zwracają się do ciebie wszyscy napotkani mieszkańcy. Wszyscy bardzo przyjaźni, gotowi na różnoraką pomoc dla swoich miłych gości, tak abyś czuł się u nich doskonale.

     Poniżej zamieszczamy zdjęcia z tego wspaniałego ośrodka dla wymagających wczasowiczów. Znajdują oni tam to, czego oczekują do pełnego wypoczynku: t.j. pływanie, nurkowanie, kajakarstwo, wycieczki rowerowe, golf, zabiegi w SPA, doskonałą kuchnię i zwyczajne lenistwo, nieprzerywany wypoczynek. Pamiętaj, jeśli gdzieś na świecie można znaleźć kawałek raju, to jest on niewątpliwie właśnie tu, w Koro Sun Resort & Spa, na wyspie Vanua Levu na Oceanie Spokojnym.

Z.W.

Ładuję stronę