Urloplandia

Twoje źródło informacji o ciekawych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

Attrap'Reves

     Nie wiem, czy wy też mieliście takie marzenia jak ja. Dużo chodziłem z plecakiem po całej Polsce. Pokonywałem sporo kilometrów dziennie. Bywało, że byłem zmęczony, rozbijałem namiot i odpoczywałem. Ale moje marzenie było takie, żeby nie leżeć w ciasnym namiocie, ale na łonie natury, z dookolnym widokiem i też żeby było ciepło, nie padało i żeby nie gryzły te cholerne komary. Niestety, wówczas te marzenia można było włożyć między bajki.

     Okazało się jednak, że jest to możliwe. Są już takie mieszkalne, przezroczyste bąble ze sztucznego tworzywa. Można w nich zamieszkać w wygodnych łóżkach z pachnącą pościelą, a widok z tych łóżek jest taki, jakbyśmy spali bezpośrednio na łonie natury. Wyobraźmy sobie, że na zewnątrz jest zimno, pada deszcz, lub nawet śnieg, a my sobie leżymy w ciepłej pościeli i obserwujemy przyrodę, lub gwiazdy podczas bezchmurnych nocy.

     W takich warunkach możemy zamieszkać już w kilku hotelach we Francji. Pierwszy z nich Attrap'Rêves Bubble Hotel leży w Allauch niedaleko Marsylii. Polecamy pamięci i zapraszamy do odwiedzenia.

Z.W.

Ładuję stronę