Urloplandia

Twoje źródło informacji o ciekawych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

Aksai Chin

     阿克賽欽 - tak po chińsku pisze się i nazywa Aksai Chin - kraina i jednocześnie terytorium sporne pomiędzy Chinami i Indiami. Stanowi część Wyżyny Tybetańskiej, na wschód od gór Karakorum o powierzchni 30.000 km2.  Jest to rejon dziki i słabo zaludniony, położony na wysokości ponad 5.000 m n.p.m. Jako ciekawostkę można dodać, że jest tam najwyżej na świecie położona słona pustynia świata. 

      Chiny i Indie to mocarstwa posiadające broń atomową. Istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że broń ta może zostać użyta podczas konfliktu, tym bardziej, że walki konwencjonalne trwają tam od lat.

     Teren ten upodobało sobie również UFO, które jest tam widziane bardzo często od tysięcy lat. Prawdopodobnie z troski o możliwość konfliktu nuklearnego UFO nawiązało kontakt z dziećmi zamieszkującymi to terytorium. Z osobami dorosłymi byłoby trudno się skontaktować, a dzieci, które przecież kiedyś dorosną i będą decydować o przyszłości swoich krajów mogą przejąć od UFO to, co Oni chcą  przekazać ludzkości.  

     Dzieci nauczyły komunikować się między sobą poprzez dziwny język migowy, niezrozumiały przez osoby dorosłe. Z pozaziemską cywilizacją kontaktują się również telepatycznie.  Niektórzy nauczyciele twierdzą, że w czasie dni w których następują kontakty, ich umiejętności i inteligencja, oraz możliwości rozwiązywania problemów wzrastają wielokrotnie.

     Chcecie to wierzcie, chcecie nie wierzcie, ale w tych opowieściach jest na pewno jakaś część prawdy.

Z.W.

dzieci kontaktują się z UFO
mapa Aksai Chin
walki trwają od dawna
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Aksai Chin
Ładuję stronę