Urloplandia

Twoje źródło informacji o ciekawych atrakcjach i wygodnych noclegach w Polsce.

Agharta

      Według starożytnych legend nie mieszkamy sami na Ziemi. Równocześnie z nami, wewnątrz naszej planety istnieje cywilizacja bardzo zaawansowana technologicznie. Polski podróżnik Ferdynand Ossendowski (1876-1945), który podróżował do Mongolii usłyszał tam o podziemnej cywilizacji Agharta, która powstała 60.000 lat temu. Wtedy właśnie, aby skryć się przed kataklizmami i wojnami toczonymi przez antyczne cywilizacje, które w tamtym czasie dysponowały bronią atomową weszli oni pod powierzchnię Ziemi.            

     Ludzie tam żyjący są na wysokim poziomie rozwoju duchowego, mają 4 metry wzrostu. Ich populacja wynosi 800 milionów mieszkańców, którzy dysponują urządzeniami bardzo zaawansowanymi technologicznie, a tymi technologiami mają zamiar podzielić się kiedyś z nami. Kiedyś, jak będziemy umieli wykorzystywać je do celów  pokojowych. Do tych niewątpliwie najbardziej zaawansowanych należą urządzenia antygrawitacyjne i latające talerze, które nieraz niektórzy z nas dostrzegają na nocnym niebie.

      Pod Ziemią znajdują się oceany, wyspy, góry i wewnętrzne słońce, które oświetla całą podziemną krainę. Rosną tam drzewa trochę inne niż u nas, również inne rośliny, wydające olbrzymie plony, a na łąkach pasą się fantastyczne zwierzęta. Stolicą jest olbrzymie miasto Shamballa, w którym mieszkają główni kapłani, a osiedla rozmieszczone są dyskretnie w rejonach górskich, niektóre całkiem blisko powierzchni Ziemi. Panuje tam synarchia (przeciwieństwo anarchii), a prawa, które tam rządzą powodują, że zbrodnie i występki są niemożliwe.

     Tajemnicza energia Vril i osobliwy ogień powodują, że wszystkie przedsięwzięcia są bardzo udane. 

     Jak się można dostać do Agharty? Prawdopodobne wejścia znajdują się w wielu miejscach. Znajdują się one w Mommoth Cave w Kentucky w USA, górach Kalifornii, w Brazylii, Himalajach, Mongolii, Indiach, Włoszech,  także pod piramidami w Gizie, w kopalniach króla Salomona oraz na północnym i południowym biegunie

     Pięna bajka, powiecie? Zapewne prawda, ale ja ostatnio czytałem publikację o możliwych pokładach wody 600 kilometrów pod ziemią. Wody ma być tam więcej niż we wszystkich oceanach na powierzchni.

Z.W.

Agharta - Shamballa
Agharta - Shamballa
Agharta - Shamballa
Agharta - Shamballa
Agharta
Ładuję stronę